Publications Office of the EU
D-Aachen: Firefighting vehicles - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

D-Aachen: Firefighting vehicles

  • Bronnta
    09/08/2012
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34144210 Firefighting vehicles
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
601,902.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
B03/30-402
Cur síos

Ersatzbeschaffung eines Hubrettungsfahrzeuges.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV

34144210 - Firefighting vehicles

50110000 - Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment

50000000 - Repair and maintenance services

50112000 - Repair and maintenance services of cars

50100000 - Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment

Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
601,902.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Metz Aerials GmbH & Co.KG
Seoladh poist:
Baile: Karlsruhe
Cód poist: 76185
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.