Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Chemnitz: Joinery and carpentry installation work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Chemnitz: Joinery and carpentry installation work

  • Foilsithe
    08/04/2022
  • Sprioc‑am
    12/05/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    12/05/2022
  • Bronnta
    07/06/2022
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
KommunalBau Chemnitz GmbH
An áit feidhmíochta
NUTS code: DED41 Chemnitz, Kreisfreie Stadt
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DED41 Chemnitz, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45420000 Joinery and carpentry installation work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
540,036.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
VS34_2022-2-320
Cur síos

Für den Neubau einer dreizügigen Oberschule mit Zweifeldsporthalle erforderliche Tischlerarbeiten zur Herstellung und Einbau von u.a. Tribünenbänken und Fensterbänken.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: KommunalBau Chemnitz GmbH
Seoladh poist: Clausstraße 10/12
Baile: Chemnitz
Cód NUTS: DED41
Cód poist: 09126
Tír: DEU
Príomhsheoladh: www.ggg.de
Leictreonach trí:
https://www.evergabe.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
12/05/2022 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
540,036.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Jaeger Tischlerei GmbH + Co KG Dresden
Seoladh poist:
Baile: Dresden
Cód poist:
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.