Publications Office of the EU
Conradh chun seirbhísí árachais a sholáthar - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Conradh chun seirbhísí árachais a sholáthar

  • Foilsithe
    17/07/2025
  • Sprioc‑am
    19/09/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    19/09/2025
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
SACVL- SOCIETE ANONYME DE CONSTRUCTION DE LA VILLE DE LYON
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRK26 Rhône
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
66518000 Insurance brokerage and agency services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
PPP27D-53/5113/2025-021
Cur síos

Baineann an comhairliúchán seo, thar ceann SACVL, le suibscríobh conarthaí atá roinnte ina luchtóga mar a leanas: Beart 1 Damáiste d’Earraí - Gnáthchonradh Beart 2 Árachas foirgníochta - Creat-chomhaontú le foirmeacha ordaithe aondhámhachtana gan íosmhéid le huasmhéid. Cainníocht agus méid foriomlán: Is é EUR 30 000 000 uasmhéid bliantúil na n-oibríochtaí oibreacha lena mbaineann. Beart 3 Feithiclí cabhlaigh agus rioscaí gaolmhara - Gnáthchonradh

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-securises.fr/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.marches-securises.fr/
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
19/09/2025 14:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.