Publications Office of the EU
Ungáir, an-Búdaipéist: Financial markets administration services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungáir, an-Búdaipéist: Financial markets administration services

  • Foilsithe
    11/06/2021
  • Sprioc‑am
    14/07/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    14/07/2021
  • Bronnta
    04/10/2021
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: HU110 Budapest
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
66150000 Financial markets administration services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
EKR000631482021
Cur síos

Az Elektronikus fizetési és elszámolási rendszerhez (EFER) csatlakozott intézmények számára internetes bankkártya elfogadói (VPOS) szolgáltatás nyújtása

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 10585560244
Seoladh poist: Csokonai utca 3.
Baile: Budapest
Cód NUTS: HU110
Cód poist: 1081
Tír: HUN
Teagmhálaí: Hausenblasz Máté
Príomhsheoladh: http://www.nisz.hu
Leictreonach trí:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000631482021/reszletek
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
14/07/2021 10:00
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: OTP Mobil Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Seoladh poist: Hungária Körút 17-19
Baile: Budapest
Cód poist: 1143
Tír: HUN
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.