Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Anse: Site-development work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Fhrainc, an-Anse: Site-development work

  • Foilsithe
    06/09/2014
  • Sprioc‑am
    24/10/2014
  • Bronnta
    22/09/2016
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45111291 Site-development work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
20,000,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
24,543,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Concession d'aménagement pour la réalisation de la ZAC du Bordelan - concession passée en application des articles R.300-4 à R.300-10 du code de l'urbanisme.le contrat a pour objet de confier au concessionnaire qui devra assurer une part significative du risque économique la réalisation d'un pôle de développement mixte(économique et portuaire), tout en renforçant l'offre de loisirs et d'hébergement touristique existante. Le périmètre de l'opération est d'environ 66 hectares. Les biens nécessaires à l'opération sont cédés par la Commune d'Anse au concessionnaire pour un montant de 2 600 000 EUR. Le concessionnaire est chargé de préparer le dossier de réalisation de la ZAC, d'assurer l'ensemble des tâches de conduite et de gestion de l'opération, de réaliser toutes les études nécessaires à la mise en œuvre de l'opération,de réaliser les travaux d'aménagement et d'équipements (l'aménageur assure la maitrise d'ouvrage de l'opération), et de commercialiser les terrains viabilisés.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Avant l'ouverture des négociations, la Commission d'aménagement émettra un avis sur les candidatures et les propositions des candidats. L'autorité concédante est libre d'engager toute discussion utile avec une ou plusieurs personnes ayant remis une proposition. Les discussions seront conduites par le président, dûment habilité par délibération du Comité syndical du 26.8.2014.a l'issue des discussions, il sera procédé à la saisine du Comité syndical aux fins de choix du candidat retenu.
Luach measta
20,000,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
24,543,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Société d'équipement du Rhône et de Lyon
Seoladh poist: 4 boulevard Eugène Deruelle, CS 13312
Baile: Lyon
Cód poist: 69427
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.