Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Frankfurt am Main: Electrical fitting work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Frankfurt am Main: Electrical fitting work

  • Fógartha
    17/01/2019
  • An dáta foilsithe measta
    21/02/2019
  • Foilsithe
    01/03/2019
  • Sprioc‑am
    19/03/2019
  • Curtha ar ceal
    28/03/2019
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Deutsche Bundesbank, Beschaffungszentrum
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45330000 Plumbing and sanitary works
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
18/0008186
Cur síos

Abbruch der aufgesetzten Büroetage 3. OG Trakt Fürstenstraße (Stahlrahmen, Füllung und Wände aus Gasbeton, einschließl. Flachdachabdichtung, Dämmung sowie Eindeckung aus Kupferblech). Herstellen neues Flachdach über 2. OG (Wärmedämmung, unterlaufsichere Flachdachabdichtung; je zur Hälfte extensiv begrünt bzw. mit begehbarem Plattenbelag). Der Bauauftrag enthält den Rückbau der Elektroinstallation im 3. Obergeschoss/Fürstenstraße.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y63YQ8A
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
19/03/2019 11:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.