Publications Office of the EU
Airgead Sábháilte ag Ceannach Trucail Dóiteáin - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Airgead Sábháilte ag Ceannach Trucail Dóiteáin

  • Bronnta
    19/05/2026
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Gmina Pieniężno
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL621 Elbląski
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34144210 Firefighting vehicles
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,468,620.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
IN.271.1.1.2026
Cur síos

Gluaisteán nua trom tarrthála agus comhraic dóiteáin a sheachadadh atá beartaithe don Bhriogáid Dheonach Dóiteáin in Airgead agus paraiméadair theicniúla íosta san áireamh sa Tuairisc ar Ábhar an Ordaithe (OPZ) arb é atá ann Iarscríbhinn Uimh. 4 a ghabhann le FTZ, leagtar amach na coinníollacha maidir le cur chun feidhme an chonartha in Iarscríbhinn Dréacht-Chomhaontaithe Uimh. 1 a ghabhann le FTZ

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV

34144210 - Firefighting vehicles

34110000 - Passenger cars

Modh bronnta
Termin przekazania przedmiotu zamówienia
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,468,620.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: MOTO-TRUCK SP. Z O.O.
Seoladh poist:
Baile: Kielce
Cód poist: 25-116
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.