Publications Office of the EU
NETTOYAGE DES LOCAUX ADMINISTRATIFS ET TECHNIQUES DE NANTES MÉTROPOLE HABITAT - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

NETTOYAGE DES LOCAUX ADMINISTRATIFS ET TECHNIQUES DE NANTES MÉTROPOLE HABITAT

  • Foilsithe
    31/10/2025
  • Sprioc‑am
    02/12/2025
  • Bronnta
    20/07/2026
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
NANTES MÉTROPOLE HABITAT Office Public de l'Habitat de la Métropole Nantaise
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90911200 Building-cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,200,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
25.069
Cur síos

Il s'agit d'un accord-cadre à bons de commandes d'un montant maximum annuel de 300 000,00 euro(s) HT, soit d' 1 200 000,00 euro(s) HT pour une durée globale de 4 ans

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1720838
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1720838
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Valeur technique de l'offre
Ualú (céatadán, beacht) : 50
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Performances en matière d'insertion professionnelle des publics en difficulté
Ualú (céatadán, beacht) : 5
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Performances en matière de protection de l'environnement
Ualú (céatadán, beacht) : 5
Critéar:
Cineál: cost
Cur síos: Prix des prestations
Ualú (céatadán, beacht) : 40
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,200,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: CLERSOL NANTNET
Seoladh poist:
Baile: Nantes
Cód poist: 44000
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.