Publications Office of the EU
Iorua, an-Overhalla: Wheeled loaders - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iorua, an-Overhalla: Wheeled loaders

  • Foilsithe
    08/06/2017
  • Sprioc‑am
    21/08/2017
  • Bronnta
    21/08/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    21/08/2017
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Midtre Namdal Avfallsselskap IKS
An áit feidhmíochta
NUTS code: NO Norge
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NO Norge
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34144710 Wheeled loaders
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,863,500.00 NOK
Uimhir thagartha na tairisceana
3-17
Cur síos

The Contracting Authority shall procure a wheeled loader with an operating weight of 15-16 tonnes for internal transporting and loading waste fractions at Stormyra waste plant.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Midtre Namdal Avfallsselskap IKS
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 957 387 969
Seoladh poist: Barlia kompetansesenter
Baile: Overhalla
Cód NUTS: NO
Cód poist: 7863
Tír: NOR
Teagmhálaí: Ulf Johnsen
Príomhsheoladh: www.mna.no
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
21/08/2017 14:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,863,500.00 NOK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Volvo Maskin AS
Seoladh poist: Postboks 603
Baile: Slependen
Cód poist: 1411
Tír: NOR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.