Publications Office of the EU
Fhionlainn, an-Oulu: Turntable-ladder trucks - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhionlainn, an-Oulu: Turntable-ladder trucks

  • Foilsithe
    26/01/2016
  • Sprioc‑am
    04/03/2016
  • Bronnta
    06/04/2016
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Oulun kaupunki
An áit feidhmíochta
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34144211 Turntable-ladder trucks
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
585,900.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
OUKA/9686/02.08.00/2015
Cur síos

Puomitikas-/nostolava-auton hankinta Oulu-Koillismaan pelastuslaitoksen Kuusamon paloaseman käyttöön. Hankinnalla korvataan vuonna 1987 hankittu tikasauto.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Oulun kaupunki
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Not specified
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
585,900.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Bronto Skylift Oy
Seoladh poist: Teerivuorenkatu 28
Baile: Tampere
Cód poist: 33300
Tír: FIN
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.