Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Dresden: Construction work for school buildings - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Ghearmáin, an-Dresden: Construction work for school buildings

  • Foilsithe
    31/03/2018
  • Sprioc‑am
    02/05/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    02/05/2018
  • Bronnta
    19/06/2018
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Landeshauptstadt Dresden, GB Finanzen, Personal und Recht. Zentrales Vergabebüro
An áit feidhmíochta
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45214200 Construction work for school buildings
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
126,600.96 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
134,188.96 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2018-GB111-00046
Cur síos

Fachlos 07 – Vorhangfassade

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
www.evergabe.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
02/05/2018 08:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
126,600.96 EUR
Luach conartha deiridh
134,188.96 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Frahammer GmbH & Co. KG
Seoladh poist: Laichanger 36
Baile: Pöttmes
Cód poist: 86554
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.