Publications Office of the EU
Comharthaí bóthair dinimiciúla (PMV) a fhorbairt, a sholáthar agus a shuiteáil - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Comharthaí bóthair dinimiciúla (PMV) a fhorbairt, a sholáthar agus a shuiteáil

  • Foilsithe
    06/06/2025
  • Sprioc‑am
    07/07/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    07/07/2025
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Département de la Haute-Savoie
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34924000 Variable message signs
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,000,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
2025A0266
Cur síos

I gcomhthéacs coinníollacha tráchta a dhaingniú agus leibhéil seirbhíse líonra bóithre roinne Haute Savoie a fheabhsú, is mian leis an roinn faisnéis faoi bhóithre a scaipeadh ar úsáideoirí a luaithe is féidir. Agus é seo san áireamh, is mian le DGAIM leanúint de chomharthaí teachtaireachta athraitheacha nua a chur i bhfeidhm ar feadh a líonra ó am go ham. Is dócha go suiteálfar comharthaí tráchta dinimiciúla lasmuigh de ghréasán bóithre na roinne freisin

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1657806
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1657806
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
07/07/2025 14:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Performances en matière de protection de l'environnement
Ualú (céatadán, beacht) : 5
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Valeur technique
Ualú (céatadán, beacht) : 50
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Prix
Ualú (céatadán, beacht) : 45
Luach measta
2,000,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.