Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Donauwörth: Erection of railings - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Donauwörth: Erection of railings

  • Foilsithe
    21/04/2023
  • Sprioc‑am
    22/05/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    22/05/2023
  • Bronnta
    27/06/2023
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Landkreis Donau-Ries
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE27D Donau-Ries
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE27D Donau-Ries
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45341000 Erection of railings
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
162,949.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
184,633.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
034-23-FB12
Cur síos

Absturzsicherungen aus Flachstahl mit Flachstahlfüllungen, Treppengeländer Flachstahlwangen mit Flachstahlfüllungen an Stb-Treppenläufen, Holzhandlauf

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/DC4737A6-7385-4475-8C34-1F037A242987
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
22/05/2023 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
162,949.00 EUR
Luach conartha deiridh
184,633.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: MME Maschinen- und Metallbau GmbH
Seoladh poist:
Baile: Eisfeld
Cód poist: 98673
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.