Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Maisons Alfort: Repair and maintenance services of building installations - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Maisons Alfort: Repair and maintenance services of building installations

  • Foilsithe
    22/06/2016
  • Sprioc‑am
    19/08/2016
  • Oscailt na dtairiscintí
    22/08/2016
  • Bronnta
    11/01/2017
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Anses
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50700000 Repair and maintenance services of building installations
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
576,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
16FCS021
Cur síos

Maintenance des installations techniques et prestations multitechniques pour l'Anses — site de Ploufragan. Le marché à passer est un accord-cadre (contrat cadre individuel) à bons de commande. Sur une base forfaitaire ferme: prestations d'exploitation et de maintenance du site. Prestations à bons de commande: interventions pour dépannage réalisées en dehors des plages horaires définies et les ingrédients, pièces détachées et de rechange non compris au forfait ainsi que les consommables et les pièces de rechange utilisés dans la prestation multitechnique. ... Le montant minimum du marché correspond au montant des prestations forfaitaires fermes pour la première période d'exécution de 12 mois. Il n'est pas fixé de montant maximum.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.entrepriseadvancedsearch&allcons&refconsultation=297373&orgacronyme=h8j
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
22/08/2016 14:00
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
576,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Missenard Quint B
Seoladh poist: rue Eugène Freyssinet ZI le Royeux
Baile: Gauchy
Cód poist: 02430
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.