Publications Office of the EU
Iodáil, an-Cori: Refuse and waste related services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iodáil, an-Cori: Refuse and waste related services

  • Foilsithe
    15/10/2021
  • Sprioc‑am
    29/11/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    30/11/2021
  • Bronnta
    15/03/2022
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Comune di Cori
An áit feidhmíochta
NUTS code: ITI44 Latina
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITI44 Latina
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90500000 Refuse and waste related services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
7,119,057.08 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
7,076,893.95 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Affidamento del servizio di igiene urbana con implementazione di tariffa puntuale ed altri servizi connessi nel comune di Cori (LT) per la durata di 5 anni (2022 - 2026) oltre eventuali sei mesi di proroga in Cori.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Comune di Cori
Seoladh poist: Piazza Leone XIII - Via della Libertà, 36
Baile: Cori
Cód NUTS: ITI44
Cód poist: 04010
Tír: ITA
Príomhsheoladh: http://www.comune.cori.lt.it/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
30/11/2021 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
7,119,057.08 EUR
Luach conartha deiridh
7,076,893.95 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Lavorgna S.r.l.
Seoladh poist:
Baile: San Lorenzello
Cód poist:
Tír: ITA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.