Publications Office of the EU
SI-Šempeter pri Gorici: Miscellaneous health services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SI-Šempeter pri Gorici: Miscellaneous health services

  • Bronnta
    17/06/2010
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
85140000 Miscellaneous health services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
132,531.20
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
179,810.32 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
260-5/2010
Cur síos

Predmet javnega naročila zajema izvajanje storitev zdravstveno higienskega nadzora, mikrobioloških preiskav in emisijskega monitoringa odpadnih vod za naročnika.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
132,531.20
Luach conartha deiridh
179,810.32 EUR
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.