Publications Office of the EU
Spáinn, an-Maidrid: Surgical implants - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Spáinn, an-Maidrid: Surgical implants

  • Bronnta
    17/10/2018
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Dirección del Instituto Nacional de Gestión Sanitaria (INGESA)
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES300 Madrid
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES300 Madrid
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33184100 Surgical implants
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,260.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
5,886.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
39
Uimhir thagartha na tairisceana
AM 2017/136
Cur síos

Suministro de prótesis de cadera para varias comunidades autónomas y organismos de la Administración del Estado.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.