Publications Office of the EU
Usługi transportu pacjentów oraz krwi, jej składników i materiałów biologicznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej–Curie – Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usługi transportu pacjentów oraz krwi, jej składników i materiałów biologicznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej–Curie – Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach

  • Foilsithe
    15/11/2023
  • Sprioc‑am
    30/11/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    30/11/2023
  • Bronnta
    29/01/2024
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL229 Gliwicki
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
60100000 Road transport services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
DO/DZ-381-1-58/23
Cur síos

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi transportu pacjentów oraz krwi, jej składników i materiałów biologicznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej–Curie – Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w następujących załącznikach: 1) Szczegółowych warunkach realizacji usług w zakresie zadań nr 1-3 – załączniki nr 1.1-1.3 do SWZ, 2) Specyfikacjach asortymentowo-cenowych – załączniki nr 3.1-3.3 do SWZ, 3) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załączniki nr 11.1-11.3 do SWZ. 3.Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ. 4.Postępowanie nie obejmuje zastrzeżeń określonych w art. 94 ustawy Pzp. 4. Warunkiem udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest wniesienie wadium w wysokości: 35 000,00 zł - w zakresie zadania nr 1 oraz w wysokości 35 000,00 zł w zakresie zadania nr 2. W zakresie zadania nr 3 nie wymaga się wniesienia wadium. 5.Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana (uznana za najkorzystniejszą), zobowiązany jest przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego, do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w zakresie zadań nr 1 i 2, w wysokości 2 % ceny całkowitej podanej w ofercie. 6. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 6. Klauzulę informacyjna wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-726ea3f0-7c77-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-726ea3f0-7c77-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
30/11/2023 09:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.