Publications Office of the EU
Iorua, an-Osló: Kitchen furniture and equipment - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Iorua, an-Osló: Kitchen furniture and equipment

  • Foilsithe
    18/10/2023
  • Sprioc‑am
    14/11/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    14/11/2023
  • Bronnta
    19/12/2023
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Forsvarsbygg
An áit feidhmíochta
NUTS code: NO060 Trøndelag/Trööndelage
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NO Norge
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39141000 Kitchen furniture and equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
11,234,571.31 NOK
Uimhir thagartha na tairisceana
2023/4069
Cur síos

The Norwegian Defence Estates Agency is in the process of renewing and adding equipment to the kitchen and mess at Ørland Air Station. New furnishing and equipment for industrial kitchens shall therefore be procured. The procurement is carried out as a supply contract, but must also include necessary engineering design, assembly at the construction site, commissioning and training.
See the tender documentation part III for details.
Tenderers are encouraged to ask questions if anything is unclear.
A digital tender conference shall be held Monday 30.10.23 (09:00).

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://permalink.mercell.com/209160507.aspx
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
14/11/2023 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
11,234,571.31 NOK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Metos AS
Seoladh poist: Rosenholmveien 4A
Baile: OSLO
Cód poist: 1252
Tír: NOR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.