Publications Office of the EU
Nós Imeachta um Thionscnamh Oscailte maidir le Faoiseamh Sheirbhís na Sochaí Sibhialta i ndáil le Réimsí na Meánmhara in Oifigí Oifigí Aireachta agus Sóisialta na hInstitiúide - CIG B16588C046 - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Nós Imeachta um Thionscnamh Oscailte maidir le Faoiseamh Sheirbhís na Sochaí Sibhialta i ndáil le Réimsí na Meánmhara in Oifigí Oifigí Aireachta agus Sóisialta na hInstitiúide - CIG B16588C046

  • Bronnta
    07/11/2024
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
COMUNE DI VERONA
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITH31 Verona
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
85311300 Welfare services for children and young people
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,288,802.90 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
CUC 14/24
Cur síos

SEIRBHÍS IDIRNÁISIÚNTA CHÓNAIDH IDIRNÁISIÚNTA NA hARDPHÁIRTITHE COISIÚNTA NA hARDPHÁIRTITHE COISIALTA AR AN MINORÁIN AR OIFIGÍ OIFIG AN RIALACHA CHOMHPHÁIRTEACH NA SEIRBHÍSÍ SHÓISIALTA -

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: offerta tecnica (80 punti)
Ualú (céatadán, beacht) :
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: 20 punti (offerta economica)
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,288,802.90 EUR
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.