Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Neustadt an der Weinstraße: Exhibition, fair and congress organisation services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Neustadt an der Weinstraße: Exhibition, fair and congress organisation services

  • Foilsithe
    16/08/2022
  • Sprioc‑am
    13/09/2022
  • Bronnta
    21/09/2022
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Pfalzwein e.V.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEB36 Neustadt an der Weinstraße, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79950000 Exhibition, fair and congress organisation services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
700,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
281,120.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
PW082022 ex-post Bekanntmachung
Cur síos

Ertüchtigung eines bestehenden Messestandes, Auf- und Abbau dieses Messetandes auf der Fachmesse ProWein in Düsseldorf, Einlagerung des Messestandes
Detaillierte Angaben können den Vergabeunterlagen, hier insbesondere dem Dokument "Leistungsbeschreibung Teil 1", entnommen werden.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://Landesverwaltung.vergabe.rlp.de/VMPSatellite/notice/CXPDYRAYBYZ
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
700,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
281,120.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: schuberts messe + mehr
Seoladh poist:
Baile: Iphofen
Cód poist:
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.