Publications Office of the EU
Ríocht Aontaithe, an-Briostó: Sonars - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ríocht Aontaithe, an-Briostó: Sonars

  • Bronnta
    25/10/2014
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Ministry of Defence, Ships
An áit feidhmíochta
NUTS code: UKJ South East (England)
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
38113000 Sonars
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
340,000.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
22.00 GBP
Uimhir thagartha na tairisceana
UWS1c/7117
Cur síos

Sonars. Defence Equipment and Support Group (DE&S), part of the UK Ministry of Defence, proposes to amend Contract UWS1c/7117 with Lockheed Martin UK Ltd as the System Integrator (SI) for Sonar S2054IR to provide Line Replacement Units (LRUs) taking into account the need for managing obsolescence. The anticipated work shall to be for the identification of LRU's form, fit and function; advice on testing and performance; to implement and record design changes; analysis of historic usage data; and to implement purchase, testing, and provision of test and support documentation. These amendments are to be let from the fourth quarter of 2014 to second quarter 2015 as a series of contract amendments.
It is considered that this Contract shall be placed using the Negotiated Procedure Without Prior Publication pursuant to Article 28(3)(a) of Directive 2009/81/EC (Regulation 16(1)(b)(i) of UK Defence and Security Public Contracts Regulations 2011). This is due to disproportionate technical difficulties for the integration of Line Replacement Units (LRU's) into the previously provided elements of Sonar 2054IR developed by Lockheed Martin UK Ltd, the need to access technical data and use knowledge of spares usage. And, significantly, the need for the use of test facilities already established by the Contractor.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
340,000.00
Luach conartha deiridh
22.00 GBP
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Lockheed Martin UK Ltd
Seoladh poist: Building 7000, Langstone Technology Park, Langstone Road
Baile: Havant
Cód poist: PO9 1SW
Tír: GBR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.