Publications Office of the EU
Pholainn, an-Tczew: Refuse and waste related services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Tczew: Refuse and waste related services

  • Foilsithe
    12/09/2023
  • Sprioc‑am
    12/10/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    12/10/2023
  • Bronnta
    22/11/2023
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Zakład Utylizacji Odpadów Stałych Spółka z o.o.
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL638 Starogardzki
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL63 Pomorskie
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90500000 Refuse and waste related services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,350,000.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
PN/8/2023
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów balastowych 19 12 12 luzem o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy pochodzących z rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych (rozdrobnione odpady mebli tapicerowanych i pozostałych – odpad luzem).
Szacunkowa ilość odpadów do zagospodarowania: do 5 000 Mg.
Zamawiający zastrzega, iż podana ilość przedmiotu zamówienia jest wielkością prognozowaną i w zależności od potrzeb Zamawiającego może ulec zmniejszeniu. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Rzeczywista ilość przedmiotu umowy wynikała będzie z faktycznych potrzeb Zamawiającego.
Minimalna wielkość zakresu świadczenia niniejszej usługi wynosi 20 % szacunkowej ilości odpadów, o której mowa w ust. 1 niniejszego rozdziału SWZ.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://ezamowienia.gov.pl/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
12/10/2023 10:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
4,350,000.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Senda Sp. z o.o. – Lider Konsorcjum
Seoladh poist: ul. STRZYGŁOWSKA 67FK
Baile: WARSZAWA
Cód poist: 04-872
Tír: POL

Ainm oifigiúil: SARR SP.Z O.O.
Seoladh poist: OBORNICKA 1
Baile: BOLECHOWA
Cód poist: 62-005
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.