Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Beirlín: Portable fire-extinguishers - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Beirlín: Portable fire-extinguishers

  • Foilsithe
    10/07/2020
  • Sprioc‑am
    10/08/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    10/08/2020
  • Bronnta
    20/11/2020
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Berliner Wasserbetriebe
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE300 Berlin
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE300 Berlin
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
35111320 Portable fire-extinguishers
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
0.01 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
EK-L_A-2020-0145
Cur síos

Rahmenvertrag über 48 Monate für die wiederkehrende Prüfung und Beschaffung tragbarer Handfeuerlöscher (ca. 6 700 Stück) auf allen Dienststellen der BWB, Prüfzyklus 2 Jahre.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://vergabekooperation.berlin/NetServer/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
10/08/2020 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
0.01 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: R.I.T.S GmbH
Seoladh poist: Zum Gutshof
Baile: Oberbarnim
Cód poist: 15377
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.