Publications Office of the EU
B-Sint-Denijs-Westrem: Measuring instruments - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

B-Sint-Denijs-Westrem: Measuring instruments

  • Foilsithe
    31/05/2012
  • Sprioc‑am
    20/08/2012
  • Oscailt na dtairiscintí
    20/08/2012
  • Bronnta
    18/10/2012
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Vlaamse Milieumaatschappij
An áit feidhmíochta
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
38300000 Measuring instruments
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
369,691.72 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
VMM-LAB/G/AO/S/2012.1-F03
Cur síos

Leveren van een gecombineerde opstelling voor hoge resolutie massaspectrometrie (HRMS) gekoppeld met vloeistofchromatografie (LC): LC-HRMS.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
20/08/2012 10:30
An áit feidhmíochta
Cód CPV

38300000 - Measuring instruments

38433000 - Spectrometers

Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
369,691.72 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Waters nv
Seoladh poist: Brusselsesteenweg 500
Baile: Zellik
Cód poist: 1731
Tír: BEL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.