Publications Office of the EU
Liotuáin, an-Vilnius: Software programming and consultancy services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Liotuáin, an-Vilnius: Software programming and consultancy services

  • Foilsithe
    03/05/2021
  • Sprioc‑am
    03/06/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    03/06/2021
  • Bronnta
    18/06/2021
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
VĮ Turto bankas
An áit feidhmíochta
NUTS code: LT Lietuva
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: LT Lietuva
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
72200000 Software programming and consultancy services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
205,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

VTIPS modifikavimo ir palaikymo paslaugos.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: VĮ Turto bankas
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 112021042
Seoladh poist: Kęstučio g. 45
Baile: Vilnius
Cód NUTS: LT
Cód poist: LT-08124
Tír: LTU
Teagmhálaí: Edmundas Krištolaitis
Príomhsheoladh: http://www.turtas.lt
Leictreonach trí:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=575535&B=PPO
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
03/06/2021 09:45
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
205,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: UAB „GERA Solutions“
Seoladh poist:
Baile: Vilnius
Cód poist:
Tír: LTU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.