Publications Office of the EU
Sualainn, an t-Alvesta: Motor vehicles for the transport of goods - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sualainn, an t-Alvesta: Motor vehicles for the transport of goods

  • Foilsithe
    27/12/2021
  • Sprioc‑am
    31/01/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    01/02/2022
  • Bronnta
    07/02/2022
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Alvesta Renhållnings Aktiebolag
An áit feidhmíochta
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34130000 Motor vehicles for the transport of goods
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,848,000.00 SEK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,848,000.00 SEK
Uimhir thagartha na tairisceana
21/78
Cur síos

Alvesta renhållning upphandlar ett biogasdrivet lastväxlarfordon med liftdumperaggregat i enlighet med upphandlingsunderlaget.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afkyozuiuo&GoTo=Tender
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
01/02/2022 00:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
2,848,000.00 SEK
Luach conartha deiridh
2,848,000.00 SEK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Atteviks Lastvagnar Aktiebolag
Seoladh poist: Box 2122
Baile: JÖNKÖPING
Cód poist: 55002
Tír: SWE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.