-
Foilsithe11/12/2019
-
Sprioc‑am13/01/2020
-
Oscailt na dtairiscintí14/01/2020
-
Bronnta30/07/2020
-
Inniu02/09/2026
Áirgiúlachtaí
Bhulgáir, an-Varna: Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
Предмет на откритата процедура е избор на изпълнители на обществена поръчка за дставка и монтаж на обзавеждане и оборудване по проект № BG05M9OP001-2.008-0004 „Център за подкрепа на лица с увреждания, включително с тежки множествени увреждания“ в община Варна, процедура BG05M9OP001-2.008 „Подкрепа за лицата с увреждания“, приоритетна ос 2 „Намаляване на бедността и насърчаване на социалното включване“ по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ 2014—2020 г. по обособени позиции. При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване на 2 обекта за разкриване на Център за подкрепа на лица с увреждания, включително с тежки множествени увреждания със „заместваща грижа“, в община Варна съгласно подробно разработени технически спецификации по обособени позиции.
Ainm oifigiúil: Община Варна
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 000093442
Seoladh poist: бул. „Генерал Колев“ № 92, ет. 5
Baile: Варна
Cód NUTS: BG331
Cód poist: 9000
Tír: BGR
Teagmhálaí: Марина Драгова
Príomhsheoladh: www.varna.bg
An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.