Publications Office of the EU
Iodáil, an-Milano: Civil defence services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iodáil, an-Milano: Civil defence services

  • Bronnta
    01/06/2022
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Università degli Studi di Milano - Bicocca
An áit feidhmíochta
NUTS code: ITC4C Milano
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITC4C Milano
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
75222000 Civil defence services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,328,505.60
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,328,505.60 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

ripetizione del servizio, di cui al contratto Rep 287/2019 del 19/09/2019, relativo ai servizi integrati di vigilanza e portierato presso i siti in uso all'Università: Lotto 1 – prestazioni integrate di portierato, guardiania, gestione eventi e conduzione impianti speciali - CIG 9060895717

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
3,328,505.60
Luach conartha deiridh
3,328,505.60 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Consorzio Prodest s.r.l.
Seoladh poist:
Baile: Milano
Cód poist:
Tír: ITA

Ainm oifigiúil: Elmar s.r.l.
Seoladh poist:
Baile: Gorla Maggiore
Cód poist:
Tír: ITA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.