Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Tönning: Reconditioning services of ships or boats - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Tönning: Reconditioning services of ships or boats

  • Foilsithe
    14/05/2021
  • Sprioc‑am
    24/06/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    24/06/2021
  • Bronnta
    26/07/2021
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Wasserstraßen- und Schifffahrtsamt Elbe-Nordsee
An áit feidhmíochta
NUTS code: DEF07 Nordfriesland
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEF07 Nordfriesland
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50244000 Reconditioning services of ships or boats
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
240,264.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2-254.2/2021
Cur síos

Dienstleistungen in den Bereichen Schiffbau, Maschinenbau, Schiffselektrotechnik und Nachrichtentechnik in einem Werftbetrieb.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=391054
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
24/06/2021 14:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
240,264.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Husumer Dock und Reparatur GmbH & Co KG
Seoladh poist: Rödemishallig 14
Baile: Husum
Cód poist: 25813
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.