Publications Office of the EU
Bheilg, an-An Bhruiséil: IT services: consulting, software development, Internet and support - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bheilg, an-An Bhruiséil: IT services: consulting, software development, Internet and support

  • Foilsithe
    20/05/2019
  • Sprioc‑am
    01/07/2019
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Atrias
An áit feidhmíochta
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
610,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
ATRIAS-ATR19DS1201-F05_0
Cur síos

Atrias ATR19DS1201 IAM as a service
L'objet du marché est un système de «gestion des identités et des accès». Il s'agit d'une gestion des accès uniforme et centralisée, de sorte qu'Atrias dispose d'une solution IAM opérationnelle pouvant réaliser l'intégration avec des applications et des tiers.
La solution doit être du type IAM as a service (Iamaas), dans laquelle la gestion opérationnelle de l'application est entièrement assurée par l’adjudicataire.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=ATRIAS-ATR19DS1201-F05
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
610,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.