Publications Office of the EU
UK-Motherwell: Building-inspection services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Motherwell: Building-inspection services

  • Foilsithe
    12/07/2012
  • Sprioc‑am
    14/08/2012
  • Bronnta
    07/01/2013
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
North Lanarkshire Council
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71315400 Building-inspection services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
230,000.00 GBP
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
CS/PM 10 075
Cur síos

Annual inspection and provision of reports on condition of all types of Roof Anchorage and, if instructed, ad hoc repairs/replacements thereto, to be carried out in council buildings throughout the council area including schools, offices, high and low rise housing and other premises.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: North Lanarkshire Council
Seoladh poist: Design and Property Services, Philip Murray Road
Baile: Bellshill
Cód poist: ML4 3PA
Tír: GBR
Teagmhálaí: Corporate Services
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
230,000.00 GBP
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Northern Steeplejacks (Edinburgh) Ltd
Seoladh poist: 7 Newbattle Road , Newtongrange
Baile: Midlothian
Cód poist: EH22 4RA
Tír: GBR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.