Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-München: Underground work other than tunnels, shafts and subways - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-München: Underground work other than tunnels, shafts and subways

  • Bronnta
    20/06/2018
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Staatliches Bauamt München 2
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45221250 Underground work other than tunnels, shafts and subways
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,724,209.04 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
18E0063
Cur síos

Beabsichtigung der Vergabe von Leistungen:
Staatliches Bauamt München 2
2. Teilbaumaßnahme, Ertüchtigung der Rettungswege,
Ort der Ausführung:
Marchioninistraße 15, München

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,724,209.04 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Josef Gruber Heizungsbau und Sanitäranlagen GmbH
Seoladh poist:
Baile: Sauerlach
Cód poist:
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.