Publications Office of the EU
Fhionlainn, an-Tampere: Medical practice and related services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhionlainn, an-Tampere: Medical practice and related services

  • Foilsithe
    17/05/2021
  • Sprioc‑am
    15/06/2021
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Pirkanmaan sairaanhoitopiirin kuntayhtymä
An áit feidhmíochta
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
85120000 Medical practice and related services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,000,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
4
Uimhir thagartha na tairisceana
2278/PAL/21
Cur síos

Tuomi Logistiikka Oy pyytää Pirkanmaan sairaanhoitopiirin kuntayhtymän (PSHP) toimeksiannosta tarjouksia omien resurssiensa lisäksi ostopalveluna hankittaville erikoislääkäripalveluille tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://tarjouspalvelu.fi/tuomilogistiikka?id=340582&tpk=a78cbf3f-0b36-4f7c-8f94-8daa0153dcc2
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.