Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Orly: Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Fhrainc, an-Orly: Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services

  • Foilsithe
    05/09/2015
  • Sprioc‑am
    30/10/2015
  • Bronnta
    31/12/2015
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
SIEVD
An áit feidhmíochta
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,267,085.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
15-14
Cur síos

Marché d'exploitation du centre de tri des déchets ménagers recyclables du SIEVD situé sur le MIN de Rungis au point A.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: SIEVD
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 25900021
Seoladh poist: 15 rue des Hautes Bornes
Baile: Orly
Cód poist: 94310
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,267,085.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Société Generis
Seoladh poist: Le Vermont, 28 boulevard de Pesaro — TSA 67779
Baile: Nanterre Cedex
Cód poist: 92739
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.