Publications Office of the EU
An euro digiteach – Aip agus SDK - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

An euro digiteach – Aip agus SDK

  • Foilsithe
    04/01/2024
  • Sprioc‑am
    20/02/2024
  • Bronnta
    02/10/2025
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
European Central Bank
An áit feidhmíochta
NUTS code: anyw-eea
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
66110000 Banking services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
76,800,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
153,600,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
PRO-009488
Cur síos

Aip sa euro digiteach agus Fearas Forbartha Bogearraí (SDK) gaolmhar do PSPanna ina bhfuil (i) aip sa euro digiteach agus (ii) SDK chun tacú le PSPanna seirbhísí sa euro digiteach a sholáthar trína n-aipeanna móibíleacha agus a gcomhéadain ar líne féin.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Quality
Ualú (céatadán, beacht) : 60
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Price
Ualú (céatadán, beacht) : 40
Luach measta
76,800,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
153,600,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Almaviva The Italian Innovation Company SpA
Seoladh poist:
Baile: Rome
Cód poist: 00137
Tír:
Ainm oifigiúil: Sapient GmbH
Seoladh poist:
Baile: Munich
Cód poist: 80335
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.