Publications Office of the EU
Ísiltír, an-Boxmeer: Architectural services for buildings - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ísiltír, an-Boxmeer: Architectural services for buildings

  • Bronnta
    21/07/2021
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Gemeente Boxmeer (tbv gemeente Land van Cuijk i.o.)
An áit feidhmíochta
NUTS code: NL413 Noordoost-Noord-Brabant
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NL Nederland
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71221000 Architectural services for buildings
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,000,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
BIZOB-2021-LVC-JHO-00132
Cur síos

Ontwerpwerkzaamheden (bouwkundig en interieur) ten behoeve van de uitbreiding en verbouwing van het gemeentehuis Boxmeer tot het gemeentehuis Land van Cuijk. De werkzaamheden beslaan de uitwerking van een ontwerp dat naadloos aansluit op de initieel ontworpen gebouwfase 2 van het gemeentehuis Boxmeer. Ten behoeve van het interieur is vernieuwing en integratie van bestaande bouw met de uitbreiding vereist. Er wordt een beroep gedaan op het ontbreken van mededinging wegens uitsluitende rechten (Aanbestedingswet 2.32 lid 1 sub b onder 3).

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,000,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Kraaijvanger bv
Seoladh poist: Blaak 40 unit 4.08
Baile: Rotterdam
Cód poist: 3011 TA
Tír: NLD

Ainm oifigiúil: Kraaijvanger B.V.
Seoladh poist: Blaak 40 unit 4.08
Baile: Rotterdam
Cód poist: 3011TA
Tír: NLD
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.