Publications Office of the EU
LV-Ríge: Adult and other education services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

LV-Ríge: Adult and other education services

  • Bronnta
    27/07/2012
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: LV00 Latvija
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
80400000 Adult and other education services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
6,000,000.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
NVA 2012/25_ESF
Cur síos

Profesionālās pilnveides programmu īstenošana bezdarbniekiem Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības programmu īstenošana bezdarbniekiem" ietvaros.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV

80400000 - Adult and other education services

80530000 - Vocational training services

80500000 - Training services

Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
6,000,000.00
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: SIA "Komplekss Citadele" Profesionālo studiju skola "Citadele"
Seoladh poist: Kungu iela 2
Baile: Liepāja
Cód poist: 3410
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA Komercinformācijas firma "Biznesa komplekss"
Seoladh poist: Gogoļa iela 13-2
Baile: Jelgava
Cód poist: 3001
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "Efekts" Frizieru skola "Studija I"
Seoladh poist: Ebreju iela 10
Baile: Rīga
Cód poist: 1019
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: IK "Elisanda D" mācību centrs "ELISANDA"
Seoladh poist: Ģertrūdes iela 54-7
Baile: Rīga
Cód poist: 1011
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "Ražošanas komercfirma "EDIRTS"" Profesionālās skaistumkopšanas un izglītības centrs "KLĒRS STUDIJA"
Seoladh poist: Ūnijas iela 70-6
Baile: Rīga
Cód poist: 1084
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "Skola - studija "Create in Riga""
Seoladh poist: Smārdes iela 25
Baile: Tukums
Cód poist: 3001
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "Dija" Mācību centrs
Seoladh poist: A.Čaka iela 40-8
Baile: Rīga
Cód poist: 1011
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "Biznesa augstskola Turība" Profesionālās izaugsmes centrs
Seoladh poist: Graudu iela 68
Baile: Rīga
Cód poist: 1058
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "Latgales mācību centrs"
Seoladh poist: Saules iela 38
Baile: Daugavpils
Cód poist: 5401
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "Baltic Cosmetic Holding" mācību centrs Kolonna
Seoladh poist: K.Valdemāra iela 20-6
Baile: Rīga
Cód poist: 1010
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "Finanšu un projektu aģentūra" Finanšu projektu aģentūras mācību centrs
Seoladh poist: K.Valdemāra iela 37-16
Baile: Daugavpils
Cód poist: 5401
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "Latvijas neatkarīgā inspekcija" mācību centrs
Seoladh poist: Gogoļa iela 23
Baile: Rīga
Cód poist: 1050
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: VSIA "Rīgas pārtikas ražotāju vidusskola"
Seoladh poist: Nīcgales iela 26
Baile: Rīga
Cód poist: 1035
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "Mācību un konsultāciju centrs ABC"
Seoladh poist: Saules iela 13
Baile: Madona
Cód poist: 4801
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: Sociālās integrācijas valsts aģentūra Jūrmalas profesionālā vidusskola
Seoladh poist: Dubultu prospekts 71
Baile: Jūrmala
Cód poist: 2015
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "Bedrītes mācību centrs"
Seoladh poist: Cēsu iela 20
Baile: Valmiera
Cód poist: 4201
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: Vidzemes augstskola
Seoladh poist: Cēsu iela 4
Baile: Valmiera
Cód poist: 4201
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "BUTS" mācību centrs BUTS
Seoladh poist: Lāčplēša iela 125
Baile: Rīga
Cód poist: 1003
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "Grāmatvedības un finanšu koledža"
Seoladh poist: Gogoļa iela 13-2
Baile: Rīga
Cód poist: 1050
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "LatInSoft" mācību centrs
Seoladh poist: Ģimnāzijas iela 7/9
Baile: Daugavpils
Cód poist: 5401
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "DRMC" Darba resursu mācību centrs
Seoladh poist: Kandavas iela 8-39
Baile: Rīga
Cód poist: 1083
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: Rīgas stila un modes profesionālā vidusskola
Seoladh poist: Ūdeļu iela 22
Baile: Rīga
Cód poist: 1024
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "Profesionālās izglītības, tālākizglītības un eksaminācijas centrs"
Seoladh poist: Kanālu iela 5 k-2
Baile: Jūrmala
Cód poist: 2008
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA Mācību centrs "Austrumvidzeme"
Seoladh poist: Ozolu liela 1
Baile: Gulbene
Cód poist: 4401
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "MASTERCLASS"
Seoladh poist: Lubānas iela 116-4
Baile: Rīga
Cód poist: 1021
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "MBR"
Seoladh poist: Merķeļa iela 8
Baile: Rīga
Cód poist: 1050
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: Profesionālās izglītības kompetences centrs "Liepājas Valsts tehnikums"
Seoladh poist: Ventspils iela 51
Baile: Liepāja
Cód poist: 3405
Tír: LVA

Ainm oifigiúil: SIA "Tiara - S"
Seoladh poist: Filozofu iela 20
Baile: Jelgava
Cód poist: 3001
Tír: LVA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.