Publications Office of the EU
A.A.91.2026 Seirbhísí a sholáthar chun Ráitis Airgeadais an Údaráis Náisiúnta Ghealltóireachta do na blianta 2025-2028 a ullmhú agus a iniúchadh ar bhonn (IPSAS) - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

A.A.91.2026 Seirbhísí a sholáthar chun Ráitis Airgeadais an Údaráis Náisiúnta Ghealltóireachta do na blianta 2025-2028 a ullmhú agus a iniúchadh ar bhonn (IPSAS)

  • Foilsithe
    07/04/2026
  • Sprioc‑am
    04/05/2026
  • Oscailt na dtairiscintí
    04/05/2026
  • Bronnta
    14/06/2026
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Εθνική Αρχή Στοιχημάτων
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: CY000 Κύπρος
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79200000 Accounting, auditing and fiscal services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
16,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
Α.Α.91.2026
Cur síos

Seirbhísí a sholáthar chun ráitis airgeadais an Údaráis Náisiúnta Ghealltóireachta do na blianta 2025-2028 a ullmhú agus a iniúchadh ar bhonn (IPSAS)

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.eprocurement.gov.cy/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=8859388
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.eprocurement.gov.cy/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=8859388
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
04/05/2026 11:30
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Χαμηλότερη Τιμή
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
16,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: KF Financial Services Ltd
Seoladh poist:
Baile: Λάρνακα
Cód poist: 6035
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.