Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Hamburg: Screed works - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Hamburg: Screed works

  • Foilsithe
    28/07/2023
  • Sprioc‑am
    24/08/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    24/08/2023
  • Bronnta
    21/11/2023
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
GMH | Gebäudemanagement Hamburg GmbH
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE600 Hamburg
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45262320 Screed works
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
8,791,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
54,358.81 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
27b14f62-2544-4979-a71a-2a2fcf773f97
Cur síos

Die GMH | Gebäudemanagement Hamburg GmbH ist ein städtisches Unternehmen, welches u.a. für über 50 allgemeinbildende Schulen im Süden Hamburgs (Wilhelmsburg und Harburg) sowie für Gebäude des Hochschul- und Kommunalbaus die Dienstleistungen des Baus, des Betriebes und der Bewirtschaftung wahrnimmt.
Im Rahmen der Erweiterung des Standortes auf eine 5-Zügigkeit (mit optionaler 6-Zügigkeit) ist der Neubaueines Klassengebäudes mit 6 Klassen, Mensa und Vitalküche geplant. Im OG sind 6 Klassenräume und 4Differenzierungsräume für eine volle Jahrgangsstufe geplant. Im EG ist eine Mensa mit Erweiterungsraum, Vitalküche und die haustechnischen Versorgungsräume vergesehen. Das Gebäude wird mit 2 Treppenhauskernen und einem Fahrstuhl erschlossen. Die Gebäudekubatur (Rechteck) entwickelt sich imwesentlichen aus den funktionalen Anforderungen sowie dem Ziel eines geringen Technisierungsrades und geringer brandschutztechnischer Bauteilanforderungen.
Hier: Estrich

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://fbhh-evergabe.web.hamburg.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/07ec74d4-559e-4ec5-a6ac-b7a2df91c77d
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
24/08/2023 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
8,791,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
54,358.81 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: EPS Estrich & Putz Systeme GmbH
Seoladh poist:
Baile: Hamburg
Cód poist: 20539
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.