Publications Office of the EU
Pholainn, an-Wroclaw: Surgical sutures - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Wroclaw: Surgical sutures

  • Foilsithe
    15/07/2017
  • Sprioc‑am
    22/08/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    22/08/2017
  • Bronnta
    09/10/2017
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33141121 Surgical sutures
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
123,461.04 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,454,279.29 PLN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
19
Uimhir thagartha na tairisceana
50/Med./2017
Cur síos

„Dostawa szwów, drutów i znaczników chirurgicznych” Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany wZałączniku nr 2 do niniejszej SIWZ. Kod CPV: 33141121-4; 33140000-3.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika SP ZOZ
Seoladh poist: ul. R.Weigla 5 – budynek Wydziału Administracji Ogólnej – Kancelaria pok. 18
Baile: Wrocław
Cód NUTS: PL514
Cód poist: 50-981
Tír: POL
Teagmhálaí: Pracownicy Kancelarii
Príomhsheoladh: www.4wsk.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
22/08/2017 11:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.