Publications Office of the EU
Scáileáin LED a fháil ar cíos do stiúideonna 2 agus 3 den CPA - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Scáileáin LED a fháil ar cíos do stiúideonna 2 agus 3 den CPA

  • Foilsithe
    14/04/2025
  • Sprioc‑am
    15/05/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    16/05/2025
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES511 Barcelona
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
32351200 Screens
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
945,440.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
2504OB02
Cur síos

Cíos scáileáin LED le haghaidh tacair 2 agus 3 d’Ionad Léiriúcháin Closamhairc an CCMA, SA atá lonnaithe ina shaoráidí de Sant Joan Despí, le cóimeáil, díchóimeáil agus cúnamh teicniúil.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://contractaciopublica.cat/es/detall-publicacio/300103472
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://contractaciopublica.cat/es/detall-publicacio/300103472
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
16/05/2025 13:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Oferta económica
Ualú (céatadán, beacht) : 80
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Otros criterios automáticos
Ualú (céatadán, beacht) : 20
Luach measta
945,440.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.