Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Lyon: Architectural, engineering and planning services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Lyon: Architectural, engineering and planning services

  • Foilsithe
    29/07/2022
  • Sprioc‑am
    06/09/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    06/09/2022
  • Bronnta
    16/11/2022
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
cnaf
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRK26 Rhône
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRK26 Rhône
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71240000 Architectural, engineering and planning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
150,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
176,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
AO 2022/010
Cur síos

mission de maîtrise d'oeuvre pour le réaménagement des espaces de travail du 5eme étage du siège de la Caf du Rhône

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: cnaf
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 53403725400016
Seoladh poist: 67 boulevard Vivier Merle
Baile: Lyon Cedex 03
Cód NUTS: FRK26
Cód poist: 69409
Tír: FRA
Príomhsheoladh: https://www.caf.fr
Leictreonach trí:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_RNR50BLfGP
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
06/09/2022 13:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
150,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
176,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: sarl groupe eole
Seoladh poist: 49 rue Aimé Bouchayer
Baile: Seyssinet Pariset
Cód poist: 38170
Tír: FRA

Ainm oifigiúil: soraetec
Seoladh poist: le Rayon Vert 2 rue de la Viscose
Baile: Echirolles
Cód poist: 38130
Tír: FRA

Ainm oifigiúil: teb
Seoladh poist: 18 impasse du Bois Michal
Baile: Saint-Cassin
Cód poist: 38500
Tír: FRA

Ainm oifigiúil: venathec
Seoladh poist: centre d'affaires Les Nations 23 boulevard de l'europe B.P. 10101
Baile: Vandoeuvre-lès-Nancy Cedex
Cód poist: 54503
Tír: FRA

Ainm oifigiúil: cabinet DENIZOU
Seoladh poist: 1 rue Docteur Fleury Pierre Papillon
Baile: Villeurbanne
Cód poist: 69100
Tír: FRA

Ainm oifigiúil: sarl o.p.c.i
Seoladh poist: 3a rue Irène Joliot Curie
Baile: Eybens
Cód poist: 38320
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.