Publications Office of the EU
Nós imeachta tairisceana oscailte chun soláthar athnuachana ceadúnas Autodesk agus Adobe a dhámhachtain ar feadh 36 mhí roinnte ina dhá luchtóg - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Nós imeachta tairisceana oscailte chun soláthar athnuachana ceadúnas Autodesk agus Adobe a dhámhachtain ar feadh 36 mhí roinnte ina dhá luchtóg

  • Foilsithe
    10/10/2024
  • Sprioc‑am
    13/11/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    15/11/2024
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Stazione Unica Appaltante Marche (SUAM)
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITI32 Ancona
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
48321000 Computer-aided design (CAD) software package
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
705,646.80 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Nós imeachta tairisceana oscailte chun soláthar athnuachana ceadúnas Autodesk agus Adobe a dhámhachtain ar feadh 36 mhí roinnte ina dhá luchtóg

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
15/11/2024 10:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.