Publications Office of the EU
Bhulgáir, an-Sóifia: Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bhulgáir, an-Sóifia: Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages

  • Foilsithe
    26/11/2019
  • Sprioc‑am
    03/01/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    07/01/2020
  • Bronnta
    05/06/2020
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Изпълнителна агенция „Морска администрация“
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BG411 София (столица)
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30000000 Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
190,000.00 BGN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
189,715.00 BGN
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител, който да извърши доставка, инсталация и монтаж на специализирано сървърно оборудване и софтуер за виртуализация и миграция на данни, както и да извърши инсталация, настройка, миграция и интеграция на системата за виртуализация и гаранционна поддръжка в рамките на гаранционния срок за нуждите на Изпълнителна агенция „Морска администрация“. Предлаганото специализирано сървърно оборудване и софтуерът за виртуализация и миграция на данни трябва да са с параметри, идентични или по-добри от минималните изисквания на възложителя, посочени в техническата спецификация.
Доставеното оборудване трябва да бъде фабрично ново, неупотребявано, с пълна оригинална окомплектовка от производителя, да съответства на изискванията на възложителя и техническата спецификация и за него да е осигурено гаранционно сервизно обслужване, да съдържа всичката необходима документация от производителя на оборудването.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 121797867
Seoladh poist: ул. „Дякон Игнатий“ № 9
Baile: София
Cód NUTS: BG411
Cód poist: 1000
Tír: BGR
Teagmhálaí: Мартина Маринова — главен юрисконсулт в дирекция АПФСО
Príomhsheoladh: https://www.marad.bg/bg
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
07/01/2020 11:00
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
190,000.00 BGN
Luach conartha deiridh
189,715.00 BGN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: „Перси“ ООД
Seoladh poist: бул. „Цар Борис III“ № 136Б
Baile: София
Cód poist: 1618
Tír: BGR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.