Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Landerneau: Telecommunications services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Landerneau: Telecommunications services

  • Foilsithe
    12/05/2020
  • Sprioc‑am
    19/06/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    19/06/2020
  • Bronnta
    10/08/2020
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
CTÉ de CNES du pays de Landerneau
An áit feidhmíochta
NUTS code: FR France
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FR France
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
64200000 Telecommunications services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
380,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
336,621.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
2020-211
Cur síos

Services de télécommunications pour les collectivités membres du groupement de commandes constitué sur le territoire du Pays de Landerneau — Daoulas

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.e-megalisbretagne.org
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
19/06/2020 14:00
Ceannaitheoirí
Commune de L'Hôpital-Camfrout
Commune de Dirinon
Commune de La Roche-Maurice
Commune de Loperhet
Ville de Landerneau
Commune de Daoulas
Commune du Tréhou
Commune de Plouédern
Commune de Lanneuffret
Syndicat intercommunal du plateau de Ploudiry
Commune de Ploudiry
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.