Publications Office of the EU
Tacaíocht nós imeachta do nós imeachta idirbheartaithe le hiomaíocht rannpháirtíochta de réir VgV - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Tacaíocht nós imeachta do nós imeachta idirbheartaithe le hiomaíocht rannpháirtíochta de réir VgV

  • Foilsithe
    10/05/2024
  • Sprioc‑am
    10/06/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    10/06/2024
  • Bronnta
    02/08/2024
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
UmbauStadt PartGmbB
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE300 Berlin
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
NB.102601
Cur síos

Sa "Bloc V" mar a thugtar air i lár Potsdam, tá foirgnimh nua le húsáid chónaithe agus tráchtála le tógáil ar bhonn choincheap nuashonraithe an phríomhfhoirgnimh, a cheadaigh comhairle na cathrach. Tá luchtóga ceathrar ailtirí beartaithe dá mbronnfar na seirbhísí pleanála réadmhaoine do na céimeanna seirbhíse 1-3. Sa chúigiú beart, bronnfar an phleanáil réadmhaoine don charrchlós faoi thalamh, do na híoslaigh agus don chlós (céim feidhmíochta 1-3), na sainseirbhísí pleanála do luchtóga 1-4 na n-ailtirí (céim feidhmíochta 1-3) agus an phleanáil ghinearálta do na céimeanna feidhmíochta 4-7. Is é ábhar na seirbhíse an mhaoirseacht nós imeachta don nós imeachta idirbheartaithe le hiomaíocht rannpháirtíochta de réir VgV le cúig bheart.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT8YYRY135PU0C5
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT8YYRY135PU0C5
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
10/06/2024 10:00
Modh bronnta
Preis
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.