Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Lille: Road transport services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Lille: Road transport services

  • Foilsithe
    29/07/2017
  • Sprioc‑am
    04/09/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    04/09/2017
  • Bronnta
    31/10/2017
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
CHU de Lille
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRE11 Nord
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRE11 Nord
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
60100000 Road transport services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
520,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
428,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
DEMENAGEMENT_AO1764
Cur síos

Opérations de déménagement et de transfert ainsi que la protection d'équipements de différents services du CHRU de Lille.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: CHRU de Lille
Seoladh poist: rue Philippe Marache
Baile: Lille Cedex
Cód NUTS: FR301
Cód poist: 59037
Tír: FRA
Teagmhálaí: DPIRML — Direction des achats — Cellule marchés
Príomhsheoladh: http://www.chru-lille.fr
Leictreonach trí:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
04/09/2017 14:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
520,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
428,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: NC Déménagement
Seoladh poist: 40 rue de l'Église
Baile: Beaucamps Ligny
Cód poist: 59134
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.