Publications Office of the EU
Imlíne mhuirí South Landes a chinneadh chun córas giniúna cumhachta tonnta oibríochtúla a chur in úsáid - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Imlíne mhuirí South Landes a chinneadh chun córas giniúna cumhachta tonnta oibríochtúla a chur in úsáid

  • Bronnta
    08/09/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Conseil Départemental des Landes
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRI13 Landes
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71241000 Feasibility study, advisory service, analysis
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,450,509.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2024ADGD0185
Cur síos

Imlíne mhuirí South Landes a chinneadh chun córas giniúna cumhachta tonnta oibríochtúla a chur in úsáid

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Prix - 40 points Définition et appréciation du critère sur la base de la décomposition du prix global forfaitaire : Ce critère est noté sur 40 points selon la formule de notation : Note du Prix = (Montant TTC de l'offre la plus basse / Montant TTC de l'offre examinée) x 40.
Ualú (céatadán, beacht) : 40
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Valeur technique - 60 points Définition et appréciation du critère : - La valeur technique (sur 60 points) sera évaluée au regard du mémoire technique du candidat précisant : -Moyens humains et matériels dédiés à la prestation objet du marché, incluant les noms des personnes physiques qui seront chargées de l'exécution du présent marché public, la liste des équipements techniques dont le candidat dispose pour la réalisation des missions (30 points) ; -Méthodologie et organisation employée pour répondre aux objectifs du marché, mise en oeuvre de solutions innovantes, planning de réalisation de l'ensemble des prestations (30 points) ;
Ualú (céatadán, beacht) : 60
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,450,509.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: SUEZ EAU FRANCE RIVAGES PRO TECH
Seoladh poist:
Baile: BIDART
Cód poist: 64210
Tír:
Ainm oifigiúil: AZTI
Seoladh poist:
Baile: SUKARRIETA
Cód poist: 48395
Tír:
Ainm oifigiúil: TECNALIA
Seoladh poist:
Baile: DONOSTIA - SAINT SEBASTIEN
Cód poist: 20009
Tír:
Ainm oifigiúil: CENTRE DE LA MER BIARRITZ
Seoladh poist:
Baile: BIARRITZ
Cód poist: 64200
Tír:
Ainm oifigiúil: CREOCEAN SUD-OUEST
Seoladh poist:
Baile: BASSUSSARRY
Cód poist: 64200
Tír:
Ainm oifigiúil: ENERGIE DE LA LUNE
Seoladh poist:
Baile: BORDEAUX
Cód poist: 33100
Tír:
Ainm oifigiúil: GREEN CONSEILS
Seoladh poist:
Baile: MONT DE MARSAN
Cód poist: 40000
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.