Publications Office of the EU
Bhulgáir, an-Blagoevgrad: Repair and maintenance services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bhulgáir, an-Blagoevgrad: Repair and maintenance services

  • Foilsithe
    29/10/2021
  • Sprioc‑am
    30/11/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    02/12/2021
  • Bronnta
    31/01/2022
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - БЛАГОЕВГРАД
An áit feidhmíochta
NUTS code: BG413 Благоевград
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BG413 Благоевград
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50000000 Repair and maintenance services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,000.00 BGN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
598.00 BGN
Uimhir thagartha na tairisceana
МЕР-БЛ/2021/014
Cur síos

Технически надзор на повдигателни съоръжения на ЕСО ЕАД, МЕР Благоевград

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://app.eop.bg/today/169190
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
02/12/2021 09:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
1,000.00 BGN
Luach conartha deiridh
598.00 BGN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: ИТН-КОНСУЛТ ООД
Seoladh poist: ул.София №.18
Baile: гр. Пловдив
Cód poist: 4002
Tír: BGR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.